wtorek, 9 października 2018

Zabawki dla dzieci 0-3 lat na szydełku

W zasadzie to większość rzeczy jest u mnie rozgrzebana, niedokończona i ciężko zebrać się by je zakończyć. Ciągle coś mnie odwleka od hand-madu. Może sam fakt, że teraz każdy tworzy sam, potrafi wykonać wszystko i skopiować innych rękodzielników sprawia, że coraz mniej czasu poświęcam na własne robótki a tym samym i bloga.

Od dwóch tygodni robię warzywa i owoce dla córki. Sprułam zrobione serwetki, które zrobiłam a nie mam gdzie ich położyć w moim domu, stare niedokończone poduszki oraz wykorzystuję wszystkie leżące mi kordonki w swojej szufladzie. Robota jest czasochłonna, ale warta zachodu. Córka testuje i jest zachwycona!

Żeby zrobić takie zabawki nie trzeba wiele czasu - bo im grubsza nitka tym szybciej powstaje wzór. Do tego stara pończocha i antyalergiczne wypełnienie dla dzieci i gotowe. Pończocha zabezpiecza na wszelki wypadek by watolina nie wydostała się przez ściśle robione pętelki kordonka - uwierzcie mi, mały brzdąc potrafi wyjąć wszystko co jest w środku. I tak powstaje seria kolorowych warzyw i owoców w moim wykonaniu.

Jak wam się podoba finalny efekt?


3 komentarze:

 1. Efekt finalny jest FANTASTYCZNY 🙂
  Blogi w ogóle zamierają, zyjemy coraz szybciej i coraz bardziej pobieżnie. Ruch blogowy również skręca w stronę fb i instagramowych fotografii z hasztagowym opisem. Krotko i bez wiekszego wysiłku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odpowiedź, faktycznie, możesz mieć całkowitą rację. Żyjemy szybciej i chcemy równie szybko przejść bez żadnego wysiłku przez życie. Zapomniałam o Instagramie (mój blog nie ma tam konta) czy Printerest oraz FB. Może dlatego że teraz bardziej rozwijam się fotograficznie. Zapraszam również na blog kobaltowa-sowa, również na blogspocie. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tam ślad.

   Usuń
 2. Jasne, że żyjemy w czasach smartfonów, obrazków i filmów i też trochę do tej rzeczywistości trzeba się dopasować. Jednak dobry content, niezależnie czy jest to zdjęcie, tekst czy film, zawsze będzie atrakcyjny i przeżyje :)

  OdpowiedzUsuń